Tepelné čerpadlo AOKOL split voda-vzduch 30kw

Kód: ASH-105CHW/FR
298 335 Kč 360 985,35 Kč včetně DPH
Na objednávku
Možnosti doručení

Tepelné čerpadlo vzduch-voda. Při zimním vytápění lze připojit různá koncová zařízení a realizovat tak různé režimy vytápění, které jsou například podlahové vytápění, radiátor, centrální klimatizace. Cena je bez montáže. Montáž musí provést proškolený a odborný personál. Záruka 3roky, po certifikaci 5 let.

 

Detailní informace

30.000+ zákazníků
30.000+ zákazníků
projevilo za 15 let naší firmě důvěru
Doprava zdarma
Doprava zdarma
k nákupu nad 3000 Kč (bez DPH)
Komplexní dodavatel
Komplexní dodavatel
obalů, drogerie i potřeb do kanceláře
Náhradní plnění
Náhradní plnění
Kontaktujte nás pro více informací.

Detailní popis produktu

Cena je bez montáže. Montáž musí provést proškolený a odborný personál. Záruka 3roky, po certifikaci 5 let.

R410A Split Type EVI DC invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda 18kW (ASH-65CHW-FR)

Nízkoteplotní tepelné čerpadlo vzduch-voda s DC invertorem série F1, evropský styl, rozdělený design, chladivo R410A, šetrnější k životnímu prostředí a energeticky úspornější. Pro vytápění v chladných oblastech Evropy jsou vnitřní jednotka a venkovní jednotka propojeny měděnými trubkami a deskový výměník tepla vody je navržen v interiéru, což může účinně zabránit riziku vystavení vodovodních potrubí slunci a zamrznutí. venku a minimalizovat ztráty energie.

Zlepšete energetickou účinnost vytápění a chlazení.
Nízkoteplotní tepelné čerpadlo vzduch-voda typu F1 s DC invertorem EVI pracuje stabilně při teplotě okolí -30°C~50°C, vhodné pro vytápění v zimě a chlazení v létě v chladných oblastech a má 5 typů teplé užitkové vody, vytápění, chlazení, vytápění a ohřev vody. Volitelné funkce, teplá a studená voda. Použitelné na různé konce podlahového topení, radiátoru, fan coilu atd.

Dokáže zcela nahradit klasickou klimatizaci, uhelné, olejové, plynové a přímé elektrické vytápění.

popis_TC_Aokol

Split sada - venkovní a vnitřní jednotka:

Konstrukce zařízení, které se skládá z vnitřní a venkovní jednotky a vyžaduje odbornou péči. Instalace provedenou montážní firmou kvalifikovanou pro práci s chladícími plyny. Výhoda tohoto řešení je, že nehrozí zamrznutí topného média při výpadku proudu. Na rozdíl od čerpadel mono-blok využívá venkovní jednotka nezamrzající chladivo.

rezim_vytapeni_cerpadlo_AOKOL

Charakteristiky tepelného čerpadla vzduch-voda u jednotlivých kombinací:

 1. Tepelné čerpadlo vzduch-voda + radiátor
  Výhody: Výměna je jednoduchá a může přímo nahradit původní zdroj tepla kotle; ve srovnání s metodou přímého elektrického vytápění je efekt úspory energie významný; ve srovnání s metodou vytápění elektrickým kotlem se ušetří náklady na rozšíření kapacity elektrické energie. Nevýhody: vysokoteplotní vytápění, pomalé vytápění interiéru, slabá tepelná pohoda, zabírání určitého prostoru.
 2. Tepelné čerpadlo vzduch-voda + jednotka fan-coil
  Výhody: Místnost se rychle zahřeje;ventilátor fan coil v každé místnosti je ovládán nezávisle, což přispívá k úspoře energie;teplota přívodu vody je nižší než teplota radiátoru, poměr energetické účinnosti vzduchového tepelného čerpadla je vysoký a provozní náklady jsou relativně nízké;systém je jednoduchý , flexibilní a pohodlný pro instalaci;systém Může být použit pro dva účely, vytápění v zimě a chlazení v létě. Pro uživatele, kteří potřebují chlazení v létě, jsou komplexní počáteční investiční náklady nižší. Nevýhody: o něco méně pohodlné, dojde k mírnému hluku a dojde ke ztrátě energie.
 3. Tepelné čerpadlo vzduch-voda + zemní sálavé vytápění
  Výhody: úspora energie, nízké provozní náklady;vysoký komfort;systém má určitou funkci akumulace tepla a dobrou tepelnou stabilitu, která dokáže efektivně kompenzovat kolísání topného výkonu vzduchového tepelného čerpadla v extrémním počasí, čímž se systém stává stabilnějším a spolehlivějším.Nevýhody: Renovace stávajících budov zničí původní pozemek;u budov se výška místnosti sníží;vyskytnou-li se problémy s kvalitou konstrukce, údržba je náročná.

Výhody split řešení:

 1. žádné riziko zamrznutí topného média
 2. venkovní jednotka vyžaduje méně místa
 3. snadnější přístup k hydraulickým součástem
 4. možnost instalace hydraulického modulu až do vzdálenosti 30 metrů od venkovní budovy

schema_vytapeni_TC_Aokol

schema_vytapeni_chlazeni_TC_Aokol

Split model, typ vytápění, ohřevu vody a chlazení, vnitřní a venkovní jednotka jsou propojeny měděným potrubím, které se jednoduše a pohodlně. 

Vnitřní jednotku  lze instalovat v kuchyni, koupelně nebo ve sklepě. K zajištění menších energetických ztrát zabraňte zamrznutí vodovodního potrubí v zimě, a naopak v létě je třeba zabránit vystavení na slunci.

 

rezim_DC_menice_TC_Aokol

teplota_rozsah_TC_Aokol

TC_split_Aokol

Technická specifikace:

technicke_specifikace_65CHW_18kw

rozmery_Aokol_65chw_18kwsplit_vnitrni_jednotka

venkovni_jednotka_aokol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: