AdBlue® Agrola, 10 litrů kanystr

Kód: 916011
325 Kč 393,25 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Možnosti doručení

Nabízený produkt je produktem nejvyšší kvality a splňuje všechny platné normy (ISO 22241 i EURO 5 a EURO 6). To je zaručeno licencí VDA, certifikátem kvality a také bohatými zkušenostmi výrobce. Technický list ke stažení.

Doprava od 299 Kč. Protože se jedná o tekutinu, umožňujeme u tohoto produktu pouze dopravu dopravcem DB Schenker nebo osobní odběr (v Hranicích na Moravě).
Máte zájem o větší množství AdBlue? Pro nezávaznou cenovou nabídku nás prosím kontaktujte na email pspacil@reddo.cz.

Detailní informace

30.000+ zákazníků
30.000+ zákazníků
projevilo za 15 let naší firmě důvěru
Doprava zdarma
Doprava zdarma
k nákupu nad 3000 Kč (bez DPH)
Komplexní dodavatel
Komplexní dodavatel
obalů, drogerie i potřeb do kanceláře
Náhradní plnění
Náhradní plnění
Kontaktujte nás pro více informací.

Detailní popis produktu

AdBlue® je vodný roztok močoviny s koncentrací 32,5% a vysoké čistoty. Technologie selektivní katalytické redukce používaná v souvislosti se zpřísněním emisních norem spočívá ve vstřikování AdBlue® přímo do katalyzátoru výfukových plynů. AdBlue® NENÍ přísada do paliva! Za účelem dávkování jsou do vozidel instalovány samostatné infuze. Během chodu motoru se roztok močoviny rozkládá na čpavek a oxid uhličitý. Amoniak pak rozkládá sloučeniny dusíku na dusík a vodní páru.

AdBlue_nadrz

Agrola jako distributor AdBlue® splňuje přísná kritéria výrobce z hlediska kvality poskytovaných služeb a přísného dodržování požadavků na cirkulaci kapalin.


Proč používáme AdBlue®? 

Z obavy o bezpečnost přírodního prostředí zavedla Evropská unie omezení výfukových emisí z motorových vozidel. V současnosti platná (od roku 2014) norma EURO 6 důsledně omezuje přípustné emise výfukových plynů, včetně emisí oxidů dusíku (NOx) z předchozích 180 mg/km (EURO 5) na úroveň 80 mg/km. Díky použití AdBlue® je možné čistit výfukové plyny a redukovat oxidy dusíku na úrovně stanovené předpisy EU.


Na paletě 60 kanystrů - celkem 600 litrů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapaliny do vozidla
Hmotnost: 10.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: